Yetti Bekarlık Gelsin Mutluluk

Yetti bekarlık gelsin mutluluk
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kilis
Medeni Durum: Bekar
İsim: Selin
Yaş: 31
Boy Kilo: 159 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Psikolog

Yetti bekarlık gelsin mutluluk. Selin ben merhaba. 31 yaşında bekar bir bayanım. Çalışkan, neredeyse tüm hayatını işine adamış biriyim arkadaşlar. Kendimi övmeye gelmedim yanlış anlaşılmasın arkadaşlar. Gerçekten hayatımın anlamını bulmaya geldim desem yeridir. Can sıkıntısından falan da değil. Yaşamımın normale dönmesini istiyorum ben. Başına buyruk yaşamak nereye kadar? Hayatında biri olacak ki sorumluluk sahibi olarak güzel günler yaşayasın değil mi? Ben böyle düşünüyorum. Dürüstlükten hiçbir zaman taviz vermedim, vermeyeceğim.

İnsanların günümüz şartlarında eşlerini neden üzdüklerini anlayamıyorum. Bu arada ben stajyer psikologum. Kendi yerimi açacağım çok az kaldı. İnsanları dinlemek hoşuma gidiyor. Dertlerini anlatıyorlar ben de çözüme ulaştırıyorum. Kendi psikolojim için evlenmenin iyi geleceğini biliyorum. Biraz daha hayatını yaşa falan diyenler var. Anlayamadım ki tek başıma ne yaşayabilirim yani.

Birisi olacak insanın hayatında ki güzel vakit geçirsin, birlikte eğlensin. Açık konuşayım, bu saatten sonra konuşacağım kişi, evleneceğim kişi olur, gerisi hikaye gerçekten. Neyse mesajlarınızı beklemeye başlıyorum ben o halde. Şimdilik görüşürüz. Mutlu günler diliyorum herkese.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun