Mutluluk Hayal mi Oldu?

Mutluluk Hayal mi oldu
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kilis
Medeni Durum: Dul
İsim: Canan
Yaş: 38
Boy Kilo: 166 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Muhasebe

Canan benim adım. Selamlar öncelikle. Yaşım 38. Mutluluk hayal mi oldu bizim için artık? 3 senedir boşandım ve biraz kafamı da dinledim açıkçası. Neden bitti peki diye merak edenler olacaktır hemen söylemek istiyorum. Ya çok şey bekliyordu benden. Ha ben eşim olacak yeni kişinin hiçbir isteğini geri çevirmem orası kesin de. Ama oraya gitmemelisin, bunu yapmamalısın, oraya bakma falan canıma tak etti.

Anlaşmalı bir şekilde boşandık yani. Bir insan bu kadar değer verirse karşılığı bu oluyormuş meğer. Ya da bana böylesi denk geldi. Yaşayıp göreceğiz arkadaşlar. Şahsım adına konuşmak gerekirse; maddi anlamda güçlü biriyim, muhtaç değilim kimseye şükür. Biraz çekingen hallerim var. İlk konuşmada zorlanırım falan ama sonra açılırım merak etmeyin.

Elbette bu süreci atlatırken biraz stresli olacağız. Dul veya bekar ayrımı yapmıyorum ayrıca. Gerçekten insan olsun, sevsin yeterli benim için. Hayat çok kısa arkadaşlar kısa sürede gelip geçiyor gördüğünüz üzere. Neden biz de mutlu olmayalım değil mi? Her zaman yanında olacağım bir sevgili arkadaş aramaktayım. Acaba kendisi burada mı? Lütfen mesaj atsın da okuyalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun