Aşka İhtiyacım Var

Aşka ihtiyacım var
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çorum
Medeni Durum: Dul
İsim: Armin
Yaş: 35
Boy Kilo: 170 / 65
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

Armin adım merhaba arkadaşlar. İsmimin anlamı özgürlük. Evet adıma yakışır bir hayat yaşıyordum ama kararım değişti. Artık aşka ihtiyacım var öyle hissediyorum çünkü. Yaşım 35’e varınca böyle şeyleri düşünmeye başlıyorsun demek ki. Yeminliydim ama bozmak zorunda kaldım, can sıkıntısı diyebilirsiniz veya yalnızlık korkusu fark etmez. Ben hayatıma bakacağım en güzelini bulup yoluma devam edeceğim. Şunu da biliyorum insanlar hak ettiği gibi yaşıyor.

Ben öyle bir şey yaşadım ki gerçekten hak etmedim. Özgürlük sevdanın ellerinde, bu yaşam bizim, bu aşk bizim. Kader bile bizim gayretimizle oluşurken ne desek boş. Şansımızı deneyeceğiz işte neylersin. Bir de şu var; bir arkadaşım geçen nişan attı. Tanıyamamışım dedi. Ben bundan da korkuyorum. Umarım başıma gelmez.

Sağlam adımlarla ilerlemek istiyorum haliyle. Belki 6 ayda belki 1 senede tanıyacağım basit bir durum olmadığını tekrar hatırlatmakta yarar var. Alın yazımızın dışında vereceğimiz gayret ve kararlar çok önemli. Yanlış durumlar can sıkar. Hele ki yüreğinden yaralı olanların bu konuda biraz daha ciddi düşünmesi gerekiyor. Ben kaçar mikrofon sizde beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun