Geçmişi Sildim Mutluyum

Geçmişi sildim mutluyum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çorum
Medeni Durum: Dul
İsim: Niran
Yaş: 38
Boy Kilo: 156 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

İsmim Niran. Geçmişi sildim mutluyum evet sonunda oldu bu. Şimdi bir sorun daha var. Sevgili arıyorum. Yaşımı da belirteyim hemen 38 yaşındayım arkadaşlar. Evlendim boşandım o konulara girmeyelim lütfen. Şu zamana kadar neler yaşadım tabi onları soranlar için yazarım. Gönlüm bir çıkmazda şu sıralar nasıl düzelecek en ufak bir fikrim yok. Yeni bir sayfa açarak ilerlemek istiyorum. Kafama göre çıkıp geziyorum tamam bu güzel bir şey ama nereye kadar? Bitsin artık yalnızlığım.

Geçmişi de tamamen silmişken beyaz atlı prensimi aramaya devam ediyorum. Sonumuz belli aslında. Bu sebeple hayatımızın mantıklı ve güzel geçmesi gerekiyor. Tercihlerde hata yapmamak lazım. Evet olabilir birini sevemezsiniz, diğeri size yâr olur. Ama sonuca bakınca yalnız kaldığınızı göreceksiniz. Bende birazcık sabırsızlık var bilginiz olsun.

Son 1-2 ayım da berbat geçiyor bunu da paylaşmak gerek. Herkes kendine emanet olarak yaşıyor biliyorsunuz. Fakat seçimlerimiz bizi üzebiliyor, on numara bir hayat yaşarken birden tek kalıyorsunuz. Bu kez son olsun bitsin ya o kimse gelsin bulsun beni.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun