Yalnızlık Arkadaşım Oldu

Yalnızlık arkadaşım oldu
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çorum
Medeni Durum: Bekar
İsim: Pırıl
Yaş: 28
Boy Kilo: 166 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Muhasebe

Selam, Pırıl benim adım. Ah gerçekten yalnızlık arkadaşım oldu, nedenini paylaşmak istiyorum müsaade ederseniz. Şimdi beyler insan amaçsız yaşayamaz. Ben sevgili arıyorum bu yüzden geldim. Hayırlısını istiyorum öncelikle. Fakat birtakım kriterlerim olacaktır onları telefonda konuşalım. Beklemeyi sevmeyen biriyim, uzun uzun sohbet dinlerim, dertlere ortak olurum. Bir süre sonra baktım ki yanımda kimse kalmamış.

Yürüyorum yağmurda nereye kadar bu dedim ya. Şimdi ise karşınızdayım. Gece haykırışlarım içimde devam etse de artık yoluma bakıyorum. Kalbim çok hassastır. En küçük sözlerde bile yorulurum, kırılırım. Hayalini kurduğum hayatı yaşamadan bana ölüm yok. Yaşımı söylemedim çok pardon ya. 28 oldum ben geçen.

Arkadaşlarım sağ olsunlar ufak bir sürpriz hazırlamışlar bana fakat inanın içimdeki sevgi açlığının yerini doldurmuyor. Umarım anladınız beni arkadaşlar. Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk diye bir şarkı var bilirsiniz. Tam oradayım ve şu an açtım dinliyorum. Daha fazla dinlememek üzere buradan mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun