Herkesin Mutlu Olmaya Hakkı Var

Herkesin mutlu olmaya hakkı var
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çorum
Medeni Durum: Dul
İsim: Berna
Yaş: 34
Boy Kilo: 163 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Satış Personeli

Berna benim adım. 34 yaşındayım arkadaşlar. Herkesin mutlu olmaya hakkı var öyle değil mi? Burada bulunmamın nedeni gerçekten karakterli bir erkek arkadaş aramak. Evlilik konusunda bir beklentim yok onları istesem hemen bulurum zaten. Önemli olan adam gibi birinin hayatıma girmesi. Karakteri oturmuş aklı başında beyleri bekliyorum ben. Nasıl anlatsam ki şimdi yani. Boşanmış bir kadınım. Artık mutlu olmak gerçekten sevilmek değer görmek benim de hakım değil mi arkadaşlar?

Bunun dışında var olan çevremden de kurtulmak istiyorum ya. Anlayacağınız hayatımı komple değiştirme derdindeyim. Tamam hepsini seviyorum ama bu kadarı da fazla. Bakalım tabii nasip kısmet böyle isteklerimiz hayallerimiz var ama nasipte ne yazılıysa onu yaşıyoruz biliyorsunuz. Onun dışında insanlara saygım sonsuzdur. Ama bana yapılan bir yanlışın geri dönüşü yok. Yani hemen orada bitiririm arkadaşlığımı.

İşte bunların farkında olarak yeni bir sayfa açtım hayatımda. Mesaj atmak isteyenlerin de farkında olmasını umuyorum ve yine diyorum; her şeyin hayırlısı olsun. Kısmetse buradayız, değilse başka yerlerde ararız. Tanışmak isteyen beyler kendilerini tanıtan bir mesaj yazarlarsa anında geri dönüş yapmak isterim hoşça kalın şimdilik arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum