Güzellikte Bir Yere Kadar

Güzellikte bir yere kadar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çorum
Medeni Durum: Bekar
İsim: Firuze
Yaş: 30
Boy Kilo: 166 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Asistan

Selam millet naber? Adım Firuze. Güzellikte bir yere kadar dememin nedeni hem iç hem de dış güzelliğimin insanları ne yazık ki etkilemesinden dolayı. Tamam bunu ben bile bile yapmıyorum ama insanlar bir şekilde etkileniyor sonra arkadaş olalım falan. Yok abicim arkadaşlık yok ben eş arıyorum eş. Kendime yoldaş arıyorum desem yeridir yani. Evlenmeye karar verdim çünkü. Bunun dışında kimseyle öyle takılmam.

İleriye bakan bir bayanım ben. Kimse geleceği göremez elbette biliyorum ama yok benim kararım kesin. 30 yaşındayım artık yaşım da geldi sonuçta. Bunun dışında var olan arkadaşlıklarımı koruyorum. Yarısı evlilik peşinde görüyorum. Lakin ben tanımadığım bir insanla yola devam etmek isterim.

Canı sıkılan biri olmadım hiç bu hayatta. Her zaman ilgi gördüm ve gösterdim. Firuze’ye yakışan neyse onu yaptım anlayacağınız. Duygusalım, her şeye kolayca kanmam, saygı ve sevgi en önemli kriterlerimdir. Yalnız kalırsam üzülürüm bunu da söylemek istedim. Merak ettiğiniz başka bir soru varsa sorabilirsiniz. Bunun dışında buradan yazacağım şeyler bunlarla sınırlı kalacaktır.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun